O nas

Ze względu na to, że ponad wszystko cenimy jasność i prostotę, zdecydowaliśmy się na założenie takiego sklepu internetowego, który będzie dla naszych klientów przejrzysty, czytelny i łatwy w obsłudze. Naszym celem jest dostarczanie dla Was oryginalnych produktów o najwyższej jakości, wyprodukowanych zgodnie z ajurwedyjskimi recepturami :)

Jasmina.pl jest generalnym i autoryzowanym dystrybutorem produktów międzynarodowego koncernu Dabur na Polskę. Firma Dabur założona została w roku 1884 w Kalkucie, w krótkim czasie stając się pionierem w produkcji preparatów i leków Ajurwedyjskich.

Produkty firmy Dabur słyną z dobroczynnego wpływu na zdrowie i urodę, głównie dzięki unikatowemu połączeniu ajurwedyjskiej medycyny naturalnej z nowoczesnymi technologiami badawczymi. Dzięki zastosowaniu naturalnych produktów, firma Dabur odnosi sukcesy na rynkach europejskich od wielu lat.

Jeżeli chcecie poznać bogactwo medycyny ajurwedyjskiej, która bazuje na użyciu ziół, leczniczych roślin, olejków i minerałów, to koniecznie spróbujcie naszych produktów! Będziecie zachwyceni, ale niestety uzależnieni :)  do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl